Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gezim Kaso

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
BIOGRAFIA: Gezim Kaso është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Mars 2009, Gezim Kaso publikon videoklipin "Aty Ku Me Lindi Nena". Më datë 18 Dhjetor 2010, Gezim Kaso publikon videoklipin "Tradita Dhe Besa E Shqiptarit". Më datë 26 Gusht 2011, Gezim Kaso publikon videoklipin "Djale çam". Më datë 16 Shtator 2011, Gezim Kaso publikon videoklipin "Pritem Zane". Më datë 21 Janar 2012, Gezim Kaso publikon videoklipin "Jabanxhi". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 6 Nëntor 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareShqiptar Kam Mbetur (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vladimir Seferi

Selim Paja

Ali Kondi

Engjell Çaçani

Lintor Osmenaj

Alfred Meço

Guri Rrokaj

Vaske Curri

Renato Jaho

Shkëlqim Beshiri

Tags: Gezim Kaso


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet