Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gezim Kaso - Te Pashe Ne Enderr Mbreme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pashe Ne Enderr Mbreme".
3. Video është e këngës "Te Pashe Ne Enderr Mbreme", por nuk këndohet nga Gezim Kaso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gezim Kaso - Te Pashe Ne Enderr Mbreme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/06/2015

2015-06-20T10:29:00+00:00O qe kur ta kesha hedh syne moj aman aman
qe kur keshe ler kerthinje moj aman aman

Te pashe ne enderr mbreme siku lozje me babane
e vogele e shume e bukur te gjithe ta hodhen sevdane

O te bukur ma keshe syne moj aman aman
sevdaja per djalerine moj aman aman

Te pashe ne enderr mbreme siku lozje me babane
e vogele e shume e bukur te gjithe ta hodhen sevdane

O rritur me ledhat e nenes moj aman aman
mu bere ilaci i zemres moj aman aman

Te pashe ne enderr mbreme siku lozje me babane
e vogele e shume e bukur te gjithe ta hodhen sevdane


Ky tekst u dërgua nga Enxhela Seferi
Më Shumë Këngë Nga Gezim Kaso:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet