Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Kaso - Maturante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

strofa nje 2x
Po me iken mendja fare
per nje vajze maturante
nuk i lidha dot dy llafe
nuk e piva dot nji kafe

Refreni

Maturante maturante
zemren sec ma more fare
je si dielli kur del
e embel si karramel .

Strofa dy 2 x

Ah kjo dashuri e pare
sy e zemer me ka marr
shpirtit si ti bej derman
pervelohem si vullkan

Refreni

Maturante maturante
zemren sec ma more fare
je si dielli kur del
e embel si karramel
maturante ne provime
per diplom ke zemren time
je si dielli kur del
e embel si karramel

Refreni

Maturante maturante
zemren sec ma more fare
je si dielli kir del
e embel si karramel


Ky tekst u dërgua nga HelenaGezim Kaso
Publikimi: 30/01/2015


Gezim Kaso - Maturante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturante".
3. Video është e këngës "Maturante", por nuk këndohet nga Gezim Kaso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gezim Kaso:


Komente 0