Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gezim Mneri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Gezim Mneri është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Naim Plaku

Vasil Dede

Vani Rushiti

Elvis Duro

Kol Susaj

Altin Llakaj

Lambert Jorganxhi

Jetmir Barbullushi

Vasil Tole

Tags: Gezim Mneri, Gzim Mneri, Gezim Meneri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet