Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Nika - Ma Ngren Zogun Per Hava Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Fryn nje ere e Drinit, eja mori lulja e blinit
Lulja e Blinit ra ne kroje,ku pin uje moj qike Tropoje

Mjer kush te pa e lum kush te ka,
ma ngren zogun per hava 2x

Kam pas thon qike njiher,per ty dimrin e boj vere
ZVere e Vjeshte mori qike,piqet molla ner qerpik 2x

Mjer kush te pa e lum kush te ka
ma ngren zogun per hava 4x

Dallendyshe rri mos ik, krahun tend e ka qerpik
Kush e knon per ty ni keng,zanin zogjve jau ka marr 2x

Mjer kusht te pa e lum kush te ka
ma ngren zogun per hava 4x


Ky tekst u dërgua nga luli lulzimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Gëzim Nika
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/11/2015


Gëzim Nika - Ma Ngren Zogun Per Hava
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ngren Zogun Per Hava".
3. Video është e këngës "Ma Ngren Zogun Per Hava", por nuk këndohet nga Gëzim Nika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Nika:


Komente 0