Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gëzim Shkreli

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Gëzim Shkreli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 9 Qershor 2018, Gëzim Shkreli publikon videoklipin "Jam Boem", në bashkëpunim me Anita Arifi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristaq Lena

Romeo Zeqollari

Laurin Dezdari

Sazan Mecani

Aranit Kola

Kastriot Ago

Dhimiter Disho

Sotir Afezolli

Spiro Katundi

Dorian Matlija

Tags: Gëzim Shkreli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet