Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Shkreli
  • Jeton dhe vepron në :
  • Uk 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: e lehtë

Gëzim Shkreli është këngëtar. Më datë 9 Qershor 2018, Gëzim Shkreli publikon videoklipin "Jam Boem", në bashkëpunim me Anita Arifi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist