A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gëzim Shkreli - Jam Boem  (Feat. Anita Arifi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2018

2018-06-09T12:24:19


It's a long time that we try finding the lyrics to "Jam Boem" sung by Gëzim Shkreli.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Gëzim Shkreli attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019