Gezim Zefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Gezim Zefi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 13 Janar 2010, Gezim Zefi publikon videoklipin "Jetoj Per Ty". Më datë 25 Nëntor 2012, Gezim Zefi publikon videoklipin "Qaj Moj Zemer". Më datë 8 Dhjetor 2012, Gezim Zefi publikon videoklipin "100 Vjet Pavaresi", në bashkëpunim me Tani. Në vitin 2013, Gezim Zefi publikon albumin "Mekatare". Më datë 6 Qershor 2014, Gezim Zefi publikon videoklipin "Pa Ty Jeta S'ka Kuptim". Më datë 31 Tetor 2015, Gezim Zefi publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMekatare (2013)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

O Zot Faleminderit
Dashuria Ime
100 Vjet Pavaresi
Qaj Moj Zemer
Zemra E Nanes
Zemra Jote
Jam Krenar Per Ty Malsi
Jetoj Per Ty
Malli I Patretur
Pa Ty Jeta S'ka Kuptim


Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Mehmeti

Elderin Dekaj

Viktor Paloka

Suad Shaptafa

Istref Zaraj

Prek Mrishaj

Xhelal Juka

Tonin Uldedaj

Adem Barbullushi

Gjin Shani


Tags: Gezim Zefi

Krijo Një Kartolinë