Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - E Kom Ndor Ket Shit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Yeah ghetto
e kom ndor kit shit haver
nuk o let me ma marr prej dore
Yeah go go Go Leats Go

wowo Wee ku je ti qa bane
qe une qitu po rri po ti qa bane
une rri rri bi bi kualitet kit loj
kush jon ma tafort ekipa Rapfods (okey)
me hi reptur spo pres
jo nuk po jes jes
po thojn kerkun nuk mes
hitet po ja bim me thes


Ky tekst u dërgua nga Likiagjashneqedhegjyla


Nuk kemi video për këtë këngë.


Getinjo
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/01/2008


Ghetto - E Kom Ndor Ket Shit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kom Ndor Ket Shit".
3. Video është e këngës "E Kom Ndor Ket Shit", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Getinjo:


Komente 0