Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ghetto - Badboy In Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Badboy In Love".
3. Video është e këngës "Badboy In Love", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Badboy In Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Young Ghetto Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

03/11/2011

2011-11-03T18:15:45+00:00EYO BABY BABY MY BABY I NEED UR VOICE
LET ME LOVE YOU COZ YOU'RE MY ONLY CHOICE
OKAY I KNOW THAT U KNOW IM A BADBOY
BUT KNOW THAT U LOVE THE BADBOYS
NDJENJAT KTHEHEN DOREN TEM TRUPI YT E DON
EH TRUPIT TEM MESAZHA JOTE E BUKUR I MUNGON
PJEST E MIRA SUN I HARRON UN PERVETI SUN I HARROJ
TI JE AJOO NJONA PREJ ATYNE QE MAS SHUMTI UN E QMOJ(HEJ)
FALL IN LOVE WITH UU BABY TI JE MA E MIRA
TI JE THESAR I MUSH PLOT PLOT ME LIRAAA..
PER 1 ARSY UN MOTI T'THIRRAAAAA SHUM MOTI T'THIRRA
MET KALLXU HEY SYN PO DOKESH MA E MIRA
PREJ MOMENTIT KUR TKOM PA E KOM DIT QE KOM MET DASHT
MU NAL FRYMA KUR T'PASH MU MSHEL GOJA MU NALEN FJALT
N'AT KOH ISHMI N'SHKOLL MDOKET QAT'HERE EN KLAS SHTAT(7)
TAKIMI JON U KON GJITHMON TE NAJ KLAS E THATT_BEJJBB

BEBY I FEEL U BABY I MISS UUU
IM A BADBOY BUT I STILL LOVE UUU
I NEED UR FACE I NEED I NEED UU
IM PLAYBOY BUT I STILL LOVE UU

E DI QE MERZITESH KUR GIRSHTAT THAT I SHTRENGON
DOREN TEME SE KI KADAL DALE PE KUPTON
QE NUK JENA MA NUK KENA ME KON BASHK
SKENA ME PAS MO ASNI QAST SKENA ME PERJEROU MA AS 1 RAST
UNE TI GJITHM ME PAS ZEMREN E PLAST ME MLLEF GJITH T'RRAST
JETTA E TILL FUCKED UP ARSYA PSE S'SHIMI PRAP
E DI QE GJITH KO MET PAS NGAT M'QDO METER EH EH QDO HAP
EDHE NESE SHKOJ N'FUND T'BOTES HIJEN TANE E KOM PERMAS
SE TI JE YLLI QE BON DRIT GALAXIEN TEME T'MADHE
PO FOLI REAL N'JETEN TEM JE MA E MIRA NGJARJE
DITEN QE U PRISHEM EDHE ZOTI SHPREHI KEARDHJE
QIELLI U BO I ZI HEY THA VENDOSA PER NDARJE
JETA JON GATI SI FILM QASHTU JA NISEM N'FILLIM
FILMI SHUM ZGJATIPAT ARDH KOHA PER MBARIM
E PRES ME GZIM DITEN KUR TMA DHASH MU QMIMIN
1 BUTTON T'MASH ME TRUS REPLAY FILMIN TONN! DAMNNNNN

BEBY I FEEL U BABY I MISS UUU
IM A BADBOY BUT I STILL LOVE UUU
I NEED UR FACE I NEED I NEED UU
IM PLAYBOY BUT I STILL LOVE UU


Ky tekst u dërgua nga  blerttaaaa
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet