Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ghetto - Yauu Yauu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yauu Yauu".
3. Video është e këngës "Yauu Yauu", por nuk këndohet nga Ghetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ghetto - Yauu Yauu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Young Ghetto Mixtape"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00yau yau ey yau yau yau yau yehh mdafak ghetoo yau yau yau yau yau un nuk e menoj
Eyy yau yau yau po bi hip-hop yau yau kini mem pas nen stop cdo vit cdo muj dit cdo second un e kom sctilin mat t'rent mfal nese ju dhem boj HIP-HOP per veti sdi pse mani heyt man jom hige po floturojn si mu kon betmen bjeri bjeri kycet ti dhezi me ren ku ku oveni qe ku o veni mos e kshyr at dhipin se o i jemi ku o preblemi un po vrena ju spo vrenu po xhuni me kitha e veten po e preni un jom ushqimi per qato gojat po i mshelni un jom arsyja qe kan her vesht i mshelni MAN sjom i lishtjom i fllict per ata qe jon t'fllict shum do kica maj men HEYY po sun um prekin me gisht bischh

REF 2
nese ki heyy un kom dashni man po nese um vren se ski nevoj mu merr me muu oki provo po ki me deshtu muzika jem kimen ta qon kur e ngon zemer ni kondom kshyre qysh po ma don ponuva shum jo pahiri zbona fam hey kshyrem mir qka boj ngom mir qka knoj tekstin e shkruj t'kallxoj qe jom badboy eyoo hic pa u madfaka problem jom many 247 hic pa u nal si pija jem pijan si thom vetit un jom gheto ndryshe YLLI QYTETI jom ma i riu po maj mir se aj tjetri maj mir se ti e maj mir se aj tjetri


Ky tekst u dërgua nga Rijad
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet