Më mbaj mend (për 1 muaj)


Getinjo - S'ka Shpesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Shpesh".
3. Video është e këngës "S'ka Shpesh", por nuk këndohet nga Getinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Getinjo - S'ka Shpesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

08/04/2020

2020-04-08T16:22:09+00:00Ama 1 qader t'jau shti n'thob edhe tjau qeli
Ami do fara t'mendve tjau gjuj n'tru edhe t'jau mbjelli
Nana mka thon me mbledh mend qato sot mend po mledhi
Sa her kom hi n'shpi kan thon erdh ky rrokoteli
Fmi manjak kom lind teprap spari m'kan dal komt
Diten qe kom lind jom kon ndyshim a me dal
Dmth problem un kom bo qysh at'her n'dit t'par
Diten kur i kom qel syt jom gzu qe mes komve kom kVr
Gzuar urime per djalin e juj familja Aliu
Pom vje keq po spom doket qe ka simptome njeriu
Se tamon ja prejta kthizen em tha qijuuu
Ma kapi kthizen pi dore e perbiuu
I'm a sick man from a day one
From day one was I hajvan
From day two never pishman
From forever im not tamon

Say my name, say my name
Prettymotherf**ker
You see that rich bi**h
I f**ked her for 5 dollar

Refren (2x)
Une boj pis, amo sjom pis
Une sjom i mir, amo jom mirë
Une kom vesh, amo smarr vesh
E qeshtu si une nuk ka shpesh...

Ey stop nale tblej cigare dikun se plasa
Ta dhezi njo ska me shkym deri gishtin ma djeg gaca
Plot sorra permi kryn dojn mem rrok me glaca
I rroki shootgun paaaaam n'tok i qet saqma
Loqk bjeri do vo t'zime t'jau shti ner sjetulla
Jon bruma kapi gjuj n'vaj edhe boni petulla
Pasha musafin do repera jon tybestikfa
Pasha asfalltin ton jeten neper to kom nga
Pasha rinin koha skthehet theje kVrin
Teproje me krejt senet amo mos e tepro me mallin
Se ta qîn mamin t'shtin me mar malin
Je te kqyr qenin t'doket qe je te pa kalin
Haluc mut idiot budall i lujt n'krye
100 sene i boj amo si kom 100 arsye
Jeta jem lomsh ton jeten un tu zgidh nyje
Postava jorganit univers un gjith kom flejt me yje...

Refren (2x)
Une boj pis, amo sjom pis
Une sjom i mir, amo jom mirë
Une kom vesh, amo smarr vesh
E qeshtu si une nuk ka shpesh.


Ky tekst u dërgua nga 3ebytara.
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet