Më mbaj mend (për 1 muaj)


Getinjo - Ok (Freestyle)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ok (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Ok (Freestyle)", por nuk këndohet nga Getinjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Getinjo - Ok (Freestyle)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/05/2020

2020-05-21T23:01:52+00:00Nahh nuk eshte fer mem kahasu me secilin reper nuk eshte fer me qit posht diqka qe kom bo najher i vogel jom kan amo gjith kom ba veper vepra nuk di mu kry veq din mu ba kryeveper duhet mu nal me analizu qka kom ba une kto vjet e fundit suksesi plotve ne ket jet eshte shkrimi i qiti shkumsi prej te pares qiti msusit[?]pika e pare edhe pika e fundit hejter don me dit per mu hini jutubit edhe kqyrem pak kqyrem tu marr lek prej 2010 po tu ba rep hala 2010 tu ja qit ne pijat 2020 pe sho te ardhmen hala un tu marr pare 2050 e me dek nashta 2060 amo kanga jeton deri bota te heket jauu jauu international pjesa e gjakut tem ziki truni jem mishi jem familja jem nishi nuk na ka prish fama biznesi as bichi me ba vllaun e vogel valla tmadh u kan qellimi se kena na problem per pare hala ma shum kishi ba mos tkishim pas marre tipat folin per cifra po ban hajgare duqat me pare ne gjep po lana me tu amo sjan pare te shperlame you noo.


Ky tekst u dërgua nga Rinesa Krasniqi
Më Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet