Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ghulo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
  • Emri i Vërtetë:
  • Ajet Bejiqi
BIOGRAFIA: Ghulo është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i Ghulo Esta eshte Ajet Bejiqi i cili perpos se eshte hip hop artist eshte edhe autor i shum teksteve te kengeve te shum kengetareve te estrades sone. Më datë 22 Shkurt 2011, Ghulo Esta publikon videoklipin "Ama". Me këtë këngë, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në Maj 2013, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Mendjemadhe". Në Nëntor 2014, Stelina merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Aj A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Ummet

Agon Nimani

Oran G

Bigg V

Legjenda

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Lil Ami

Gjyks


Tags: Ghulo, Ghulo Esta, Ajet Bejiqi, Ajet Bejiçi, Ajet Bejici, Ghuo

Ghulo në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet