Gili

Wow! Gili Befason Me Foto Nga E Kaluara

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-08-2015]
Këngëtarja e mirënjohur e estradës muzikore, Gili para pak çastesh ka publikuar një foto nga 1993-ta. Siç duket kjo foto i kishte ngjallur asaj nostalgji.

Që nga ajo kohë e deri më sot këngëtarja duket se ka pësuar kogja ndryshime në pamjen dhe në peshën e saj.

Nëse ju kujtohet Gili para shumë viteve atëherë do t’i vëreni vetë ndryshimet tek ajo.

Mbi të gjitha Gili është ndër zërat e rrallë të estradës që ka arritur t’i mbijetojë kohës në muzikë.
 (Indeksonline)

Wow! Gili Befason Me Foto Nga E Kaluara


Komente 0