Gili

"Allahile ç'kemi” Tani Dhe Me Videoklip

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-02-2016]
Këngëtarja e mirënjohur, Gili, e cila si zakonisht di të godasë me hitet e saj, sapo lansoi videoklipin më të ri “Allahile ç’kemi”. Ky është videoklipi i parë nga albumi i ri i realizuar me video produksionin EMF.
Klipi pritet të pëlqehet nga fansat, sidomos gjatë verës, kur bëhen bashkë toskë e gegë pranë detit të bukur të Shqipërisë, meqenëse tema e trajtuar përfshin gjithë moshat e vendet!
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)


  Gili - Allahile C'kemi [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0