Gili

Gili Vjen Me Hitin E Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-11-2016]
Këngëtarja e mirënjohur Gili, sonte lansoi këngën e re për të gjithë adhuruesit e këngës së bukur shqipe.
Kënga quhet "Kalle, kalle" me tekst dhe muzikë të artistit të fjalës së bukur, Ilir Beranit, e orkestrim të mjeshtrit të vijës melodike, Virusit. Gili ka menduar që me këtë projekt të bukur t'i disponojë dëgjuesit në prag të festave të fundvitit.
Përveç vargjeve të reja e dukjes së hatashme të Gilit, risi është edhe bashkëpunimi me produksionin "Emra com", i cili shihet se ka rezultuar i shkëlqyer.

 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)


Dergoi: arsimdiberKomente 0