Gili

Gili E Tradhtoi Sallonin E Saj Të Bukurisë?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-02-2015]
Gili po vjen me këngë dhe klip të ri. Por, për t’u dukur sa më bukur, Gili ka zgjedhur që të rregullohet në sallonet më IN në Prishtinë.

Por, ajo që është e çuditshme, është fakti se Gili nuk është rregulluar në sallonin e saj ‘Prishtina’ por në atë të Fjolla&Sebi.

Së paku kuptohet nga fotoja që është postuar në faqen e saj, brenda së cilës është logoja e këtij salloni.
 (Indeksonline)

Gili E Tradhtoi Sallonin E Saj Të Bukurisë?


Komente 0