Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Rock Me Qiftelia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

A e do rinia rokun ?
hajde shoqe mere shokun
Don rinia rock me qiftelia

Bleu quni rok gitarë, dhe mua më ndjekë
me thotë eja eja të shkojmë në diskotekë
dhe një tjetër me qifteli më shfaq dashuri
me thotë eja eja në vallen e malsisë
Jam mes dy zjaresh rock kombëtares
besa besë ne të tre do't këndojmë një këngë të re

Ref:
Rok me qiftelia po kërkon rinia
ka ngjyra kombëtare, ka vargje shqiptare
aaa, don rinia rock me qiftelia

Bleu quni rok gitarë, dhe mua më ndjekë
më thotë eja eja të shkojmë në diskotekë
dhe një tjetër me qifteli më shfaq dashuri
me thotë eja eja në vallen e malsisë
Jam mes dy zjaresh rock kombëtares
besa besë ne të tre do't këndojmë një këngë të re


Ky tekst u dërgua nga  Beni   TakatlushjaGili
Publikimi: 01/12/1996


Gili - Rock Me Qiftelia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rock Me Qiftelia".
3. Video është e këngës "Rock Me Qiftelia", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0