Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gillespie - Aq Me Ben Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Aq më bën kur idhnohesh ti
Provoj t'kuptoj atë që s'ma the ti
Pranoj këtë herë që të kam mëri
Aq më bën kur idhnohesh ti

Bardhësi që ti verbon sytë
Shliroj shallin që më shtrëngon në fyt
Tentoj t'kuptoj ku jemi ne të dy
Aq më bën kur idhnohesh ti

Një gjemper ta kam qëndisë
Marimangat i fshij me fshisë, në shtëpi
Një nga një, nganjëherë mendoj një tjetër mënyrë
Se si ta ledhatoj atë të bukurën fytyrë
Një bilbil la folenë e u nis
Topi i borës u rrokullis, u ndesh në lis
Diku, dikur, dikush tjetër këtë këngë ia këndon
Asaj vajzës të bukur n'ate t'shumëngjyrshmën balonë
Që fluturon

Aq më bën kur idhnohesh ti
Aq më bën kur idhnohesh ti
Aq më bën...
Gillespie
Publikimi: 16/11/2016
Muzika: Gillespie
Teksti: Gillespie
Inqizimi Edhe Qendisja: Studio C, Prishtina
Video Produksioni: Kala HeinemannGillespie - Aq Me Ben
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aq Me Ben".
3. Video është e këngës "Aq Me Ben", por nuk këndohet nga Gillespie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gillespie:


Komente 0