A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  5
  • Residence:
  • Austri 
BIOGRAFIA: Gima is a popular singer of Pop-Rock music. Më datë 24 Prill 2015, Gima publikon videoklipin "Shpirt". Më datë 24 Prill 2015, Gima publikon videoklipin "Malli Per Ty". Më datë 14 Gusht 2015, Gima publikon videoklipin "Dada". Më datë 8 Qershor 2016, Gima publikon videoklipin "Zbardhi Dita". Më datë 16 Shkurt 2017, Gima publikon videoklipin "Veni Jem". Muzika e këngës u punua nga vetë Gima, teksti u shkrua nga vetë Gima. Më datë 27 Korrik 2017, Gima publikon videoklipin "Vjoll...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agon Ibrahimi

Agron Berisha

Kristo Trendafili

Gjergj Jorgaqi

Edi King

Nijazi Bytyqi

BB Poqi

Edison Bregu

Renis Gjoka

Andos


Tags: Gima, Agim Llapashtica

Gima in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019