A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjani Albanianstar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Gjani Albanianstar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 5 Mars 2019, Gjani publikon videoklipin "Pse M'le Vetem". Më datë 25 Gusht 2019, Isak publikon videoklipin "Kalle", në bashkëpunim me Gjanin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Kurti

Bani Kaleshi

Flamur Plakiqi

Erman Salihu

Mergim Jashari

Arba-G

Sttyler

Ecstasy Tlg

Da Freak

Amir


Tags: Gjani, Albanianstar

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019