Gjeniu I Vogel
Gjeniu I Vogel

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gjeniu I Vogel është një talent show e njohur. Spektakli me I madh i talenteve te vegjel. Atje ku femijet maten me te rriturit. Atje ku nga “ i panjohur” behesh nje “star”. Spektakli I suksesshem televiziv “GJENIU I VOGEL” - eshte shnderruar tashme ne nje aktivitet mbarekombetar, nje konkurs madje qe i ka kaluar edhe kufijte e Shqiperise. Duke e konsideruar si nje nga ngjarjet me te medha televizive te koheve te fundit, producentet dhe ideatoret artistike jane te bindur se ai gjitmone arrin t...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1