A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjeniu I Vogel

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Gjeniu I Vogel is a popular talent show. Spektakli me I madh i talenteve te vegjel. Atje ku femijet maten me te rriturit. Atje ku nga “ i panjohur” behesh nje “star”. Spektakli I suksesshem televiziv “GJENIU I VOGEL” - eshte shnderruar tashme ne nje aktivitet mbarekombetar, nje konkurs madje qe i ka kaluar edhe kufijte e Shqiperise. Duke e konsideruar si nje nga ngjarjet me te medha televizive te koheve te fundit, producentet dhe ideatoret artistike jane te bindur se ai gjitmone arrin t...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Star Academy Albania

Ethet E Së Premtes

Voice Of Albania

Albanian Star

X Factor Albania

Zambaku I Prizrenit

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Top Music Awards

Netët E Klipit Shqiptar


Tags: Gjeniu I Vogel, Gjeniu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019