Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Gjoni

Nuk ka akoma asnjë votë

Gjergj Gjoni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lorik Jashari

Shani Balaj

Besim Biba

Donë Majkovci

Elvir Tahiri

Fejzi Sherifi

Mic Koca

Rrustem Aliu

Sevdail Masllani

Vllaznim Hasani

Tags: Gjergj Gjoni


Komente mbi këtë artist