A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjergj Hila

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Gjergj Hila është një këngëtar i njohur. Më datë 11 Dhjetor 2010, Gjergj Hila publikon videoklipin "Do Te Vij". Në vitin 2012, Gjergj Hila merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Dhjetor 2014, Gjergj Hila merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Pak Ma Ngat". Më datë 25 Shkurt 2017, Gjergj Hila publikon videoklipin "Per Ty Nene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Nikolla

Altin Basho

Julian Mustafa

Albi Nako

Ergys Estrefi

Samir Aliu

Tefik Islami

Edi Krasniqi

Bajram Asllani

Luan Krasniqi


Tags: Gjergj Hila

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019