A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gjergj Jorgaqi - Kallma Cigaren


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Paradoks"


Kallma cigarën paja qa ta kallxoj kallma cigarën paja qa ta kallxoj
me ma idhnu nanën guhën ta shkurtoj prej merakut t'saj zemra pom gufon
me ma idhnu nanën guhën ta shkurtoj prej merakut t'saj zemra pom gufon.

Unë nanën tande nuk do ta idhnoj
Unë nanën tande nuk do ta idhnoj
do ti çes kafe çaj me limon prej merakut t'saj zemra pom gufon
do ti çes kafe çaj me limon prej
merakut t'saj zemra pom gufon.

Kallma cigarën paja qa ta kallxoj
kallma cigarën paja qa ta kallxoj
me ma idhnu nanën guhën ta shkurtoj prej merakut t'saj zemra pom gufon
me ma idhnu nanën guhën ta shkurtoj prej merakut t'saj zemra pom gufon.

Natje herët zgjohem e pastroj
natje herët zgjohem e pastroj
drekën di t'ja boj e shtratin di t'ja shtroj prej merakut t'saj zemra pom gufon
drekën do t'ja boj e shtratin do t'ja shtroj prej merakut t'saj zemra pom gufon.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019