Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kachinari (Gjergj Kaçinari)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24
 • Emri i Vërtetë:
 • Gjergj Kaçinari
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Kachinari (Gjergj Kaçinari) është një këngëtar, instrumentist dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Me një look ekstravagant dhe një zë unik, kantautori Gjergj Kaçinari, plotëson profilin e tij artistik edhe me zotërimin e disa instrumenteve si: kitarë, kitarë bass, bateri, piano etj. Publikues i një sërë videoklipesh, kryesisht në gjuhën angleze, Gjergj Kaçinari, ka qenë pjesëtar i shumë grupeve muzikore, ku ka eksperimentuar që nga rrymat: blues, country, rock n`roll deri tek hard rock & heavy metal. Zë mjaft i njohur për publikun shqiptar, p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Alfred Kaçinarit

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Ish-Anëtar i grupit

Curlies

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tiri Gjoci

Aslaidon Zaimaj

Extrem Brati

Bruno

Aurel Amzai

Elis Nova

Glenis Dume

KMC

Gerard Merdani

Ardit Çuni


Tags: Kachinari, Gjergj Kaçinari, Gjergj Kacinari, George Kachinari

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet