Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Presheva

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjergj Presheva është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Në vitin 2016, Gjergj Presheva publikon albumin "Lum Nana Po Ban". Më datë 9 Dhjetor 2017, Gjergj Presheva publikon videoklipin "Flas Ne Enderr". Muzika e këngës u punua nga Beni Baksi, teksti u shkrua nga Beni Baksi. Më datë 6 Janar 2018, Gjergj Presheva & Afrim Aliu publikojnë videoklipin "Malli Per Nenen". Më datë 10 Prill 2018, Gjergj Presheva publikon videoklipin "Zemer Ti Nuk Ke". Më datë 5 Korrik 2018, Gjergj Presheva publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLum Nana Po Ban (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kadan Duraj

Xili Berisha

Xhela

Mergim Mjeku

Nusran Fera

Breaker G

Verim Zendeli

Demir Zena

B-King

Kacho

Tags: Gjergj Presheva


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet