Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gjergj Presheva
Nuk ka akoma asnjë votë

Gjergj Presheva është këngëtar i njohur. Në vitin 2016, Gjergj Presheva publikon albumin "Lum Nana Po Ban".

Më datë 9 Dhjetor 2017, Gjergj Presheva publikon videoklipin "Flas Ne Enderr". Muzika e këngës u punua nga Beni Baksi, teksti u shkrua nga Beni Baksi.

Më datë 6 Janar 2018, Gjergj Presheva & Afrim Aliu publikojnë videoklipin "Malli Per Nenen".

Më datë 10 Prill 2018, Gjergj Presheva publikon videoklipin "Zemer Ti Nuk Ke".

Më datë 5 Korrik 2018, Gjergj Presheva publikon videoklipin "Jo Nuk Ka Koment".

Më datë 10 Tetor 2018, Gjergj Presheva publikon videoklipin "Unazën Time". Muzika e këngës u punua nga vetë Gjergj Presheva, teksti u shkrua nga Vullnet Salihu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet