Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Sulioti & Zhani Sulioti - Në Përjetësi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te thash te dua, me the te dua
kjo dashuri sme mban meri
Ne sy te shikoj aty qendroj
Dhe kur je larg te ndjej ty prane
kjo dashuri me sjell tek ti
Dhe kur je larg te ndjej ty prane
kjo dashuri nuk mban meri
Edhe yjet hene e plote
vec per ne ata ndricojne
del nga buzet e tua jete dashuri
Por me fort se ato
ndjej qe ritet kjo dashuri
dhe sa do te me duash ti
akoma une se di


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Gjergj Sulioti & Zhani Sulioti - Në Përjetësi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Përjetësi".
3. Video është e këngës "Në Përjetësi", por nuk këndohet nga Gjergj Sulioti & Zhani Sulioti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Sulioti:


Komente 0