TEKSTESHQIP

Gjergj Sulioti
Malësores (Malësorja E Dashurar)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malësores (Malësorja E Dashurar)" kënduar nga Gjergj Sulioti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.