TEKSTESHQIP

Gjergji & Zhani Sulioti
Valsi I Ushtarit Rus & Kalinka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Valsi I Ushtarit Rus & Kalinka" kënduar nga Gjergji & Zhani Sulioti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.