Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjesti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  91
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Gjesti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gjesti duket të jetë pseudonimi i artistit më të ri që ka vendosur ta sprovojë veten në rrugën drejt muzikës. Më datë 22 Janar 2020, Gjesti ka prezantuar për publikun projektin e tij të parë muzikor me titull “Idiote” – një këngë e cila vjen e kompletuar me klip të menduar deri në detaje. Kech Montana është producenti i këngës debutuese të Gjestit, gjersa Valon Aziri është regjisori që është kujdesur për klipin e këngës. Ky projekt muzikor që ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

38
10
29
41
13
28
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Stenaldo Mëhilli

Dario

David Dreshaj

Shpresim Ahmeti

Klejti Mahmutaj

Sharr Braina

Gussi

NORD (Rinor Durmishaj)

Genti Sheholli

Dylan

Tags: Gjesti, Besart


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet