Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjeto Luca - Do Ta Marr Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Sonte kemi dasem te madhe
luj goce luj
luje belin luje shtatin
vallen ta paguj

sonte kemi dasem te madhe
luj goce luj
luje belin luje shtatin
vallen ta paguj

Luj me mua luj [ref]
mos u nal aspak
do ta mar un zemren tabe
ngapak ngapak
luj me mua luj
luj e mos u ndal
do ta mar un zemren tane
ngadale ngadale

Sonte moj eshte nata ime [x2]
luj goce luj
do te vije dhe nata jote
vallen ta paguj

Luj me mua luj [ref x3]
mos u nal aspak
do ta mar un zemren tane
ngapak ngapak
luj me mua luj
luj e mos u ndal
do ta mar un zemren tane
ngadale ngadale


Ky tekst u dërgua nga Ton PeciGjeto Luca
Publikimi: 29/07/2015


Gjeto Luca - Do Ta Marr Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Marr Zemren".
3. Video është e këngës "Do Ta Marr Zemren", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:


Komente 0