Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjeto Luca - Gjithcka Te Dhurova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kam mendu se kam me vdeke
me ty mos me u nda perjete
per Bese kshu kam mendu
kush t'idhnoj, kush t'helmoj
e nga ty mua me largoj
he Zoti e paste gjyku

Kam mendu se kam me vdeke
me ty mos me nda per jete
per Bese kshu kam mendu
kush t'idhnoj, kush t'helmoj
e nga ty mua me largoj
ahh medet i mjeri une

Refreni 2x;

Gjithcka ty une ta dhurova
vec per ty n'kete Jete mendova
sa shume merzi po kam
gjithcka ty une ta dhurova
vec per ty n'kete jete mendova
gjithe jeten s'te boj hallall

Mu ne zemer u helmova
edhe pse nuk i besova
e me vete boj cudi
E mallkoj ate dite
kur te pashe si nje drite
them me vete s'ka mundesi

Refreni 4x;
Gjeto Luca
Publikimi: 17/02/2017


Gjeto Luca - Gjithcka Te Dhurova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithcka Te Dhurova".
3. Video është e këngës "Gjithcka Te Dhurova", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:


Komente 0