Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjeto Luca - Hej Cu Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E kam dasht dikur nji vajze, heyheyhey.
Ajo kishte dhe nji moter, heyheyhey.
Per fat te keq ishin binjake, heyheyhey.

(2x)
Por nji dite se c'u gabova,
motres saj i propozova.
Heyheyheyhey, c'u gabova.

(2x)
Te lutem ne takim te me dalesh,
gabimin qe une bera te ma falesh.
Obobobobo, c'u gabova,
e humba vajzen qe une dashurova.

E kam dasht dikur nji vajze, heyheyhey.
Ajo kishte dhe nji moter, heyheyhey.
Per fat te keq ishin binjake, heyheyhey.

(2x)
Por nji dite se c'u gabova,
motres saj i propozova.
Heyheyheyhey, c'u gabova.

(4x)
Te lutem ne takim te me dalesh,
gabimin qe une bera te ma falesh.
Obobobobo, c'u gabova,
e humba vajzen qe une dashurova.


Ky tekst u dërgua nga KenaGjeto Luca
Publikimi: 02/04/2013


Gjeto Luca - Hej Cu Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Cu Gabova".
3. Video është e këngës "Hej Cu Gabova", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:


Komente 0