Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjeto Luca - Diten E Diele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

per dy syt qe kam ne ball,driten e asaj han
ne nje lum duke u lar,ne enderr tkam pa mram,ne ujvara holla lule per mbi trupun tan,sikur ngjala mbi uj dole e me dor ma ban,ne ujvara holla lule per mbi trupun tan,sikur ngjala mbi uj dole e me dor ma ban,sndjehem rehat kur te kam larg vjen si duket te kisha fat tkisha nkrevat,sndjehem rehat kur te kam larg vjen si duket te kisha fat tkisha nkrevat

ref:flokt e tua fije fije shtatin marshallah ty mor cik te paskan hije sa zili ta kam diten e djel ne kish kur te pash si engjell I but jam ul ngjunj e kryq kam ba e per ty jam lut


Ky tekst u dërgua nga AnaGjeto Luca
Publikimi: 11/02/2013


Gjeto Luca - Diten E Diele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diten E Diele".
3. Video është e këngës "Diten E Diele", por nuk këndohet nga Gjeto Luca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjeto Luca:


Komente 1