Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  737
 • Emri i Vërtetë:
 • Asdren Gjikolli
 • Vendlindja:
 • Pejë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Gjiko është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gjiko eshte nje emer shume i njohur per te gjithe, per shkak te bashkepunimeve te tij shume te suksesshme qe ka publikuar koheve te fundit. Asdren Gjikolli, apo Gjiko siç njihet nga publiku, ka arritur qe per nje kohe shume te shkurter kenget e tij te kthehen nder hitet me te mira shqiptare. Eshte angazhuar ne muzike qe ne femijeri, ndersa Hip Hop eshte tradite ne familjen e tij qe prej vitit 1997. Ai bashkepunon me vellain e tij Big Bang dhe pro...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Bashkëshorti i

Elita Rudit

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Komente

33 🔥

Energjiko (2018)

★★★★★

667 (1 Hap Para Dreqit) (2012)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjiko, Asdren Gjikolli, Gjiko Fly Boy, Gjiko Flyboy

Komente 33