Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjin Pepkolaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gjin Pepkolaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 21 Nëntor 2020, Kastriot Tusha, Gjin & Dardan Pepkolaj publikojnë videoklipin "Skenderbeu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjin Pepkolaj

Komente 1