A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  283
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gjira është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Gjira, është emri artistik i Argjiro Kajtazit, artiste me prejardhje nga Kosova që ka vite që jeton dhe krijon ne Gjermani. Me një përvojë mbi dhjetëvjeçare të kultivuar kryesisht në gjirin familjar, fillimisht me nxitjen dhe përkrahjen e vëllait, Ardianit, dhe motrës Albulena e njohur si Lenaz´beat në kuadër te shtëpisë botuese “Sunny Hill” (në kujtim të Kodrës së diellit, vendi i lindjes së tyre në Prishtinë!), po arrin që përmes këngëve të rea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Ardi (Ardi Kajtazi)

Motra e

Albulena Kajtazit

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Dimi E Patika (2014)


» Dërgo Një Këngë »

Deja Vu
Psikopat
Mami S'po Me Len
Muzikë Demonstrata
Sene T´fëlliqta
Çka Po Don Me T'knu Zemër
Dite E Re Nafak E Re
Fati Ne Fatekeqsi
Mami S´po M´len (Titan Beats Remix)
Leje Pas


Artistë Të Ngjashëm:

Albulena Kajtazi

Lady Cherry

Luar

Amantia

Dafina Rexhepi

Valentina Ajdari

Edita Sopjani

Drenusha Latifi

Shkenda Dubova

Teuta Kurti


Tags: Gjira, Argjiro Kajtazi, Gjira Kajtazi, Ibrahimaj

Gjira në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019