Gjon's Tears
Gjon's Tears

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Emri i Vërtetë:
 • Gjon Muharremaj:
 • Vendlindja:
 • Broc Zvicër
 • Jeton dhe vepron në :
 • Francë Francë
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 29 Qershor 1998
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Gjon's Tears është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është më prejardhje shqiptare, babai i të cilit është nga Kosova kurse nëna e tij nga Tirana. Gjon Muharremaj për herë të parë ka mahnitur publikun shqiptar në vitin 2011 gjatë pjesëmarrjes në ‘Albania’s Got Talent’. Këngëtari, i cili atëkohë ishte në klasën e gjashtë, e ka befasuar jurinë e spektaklit për talentë me zërin e tij të veçantë dhe mjaft mbresëlënës. Nën përfaqësimin e Armend Rexhepagiqit, Rovena Dilos e Altirit, vogëlushi mori kom...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0