Gjony
Gjony

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gjony është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Tetor 2022, Donjeta, Rrezi & Gjony publikojnë videoklipin "Ti Fala". Për muzikën dhe orkestrimin e këngës u kujdes Bini Diez, ndërsa tekstin e kanë shkruar bashkarisht Fuego, Rrezi & Gjony. Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Diez. Më datë 16 Shkurt 2023, Fuego, Rrezi, Genti & Gjony publikojnë videoklipin "Plis". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku për tekstin punuan Fuego, Rrezi, Gen...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0