Gjovani Gjonaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
BIOGRAFIA: Gjovani Gjonaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore qytetare dhe popullore dasmash. Ne moshe 19 vjeqar u be kengtar i ngjohur dhe kenga e pare e tij ishte "FATEBARDHA" pas nje kohe ai shkoj ne Amerik per fame dhe u lidh me kengetaren e njohur Vjollca LLuka dhe ata pas nje ohe u martuan dhe kane 2 vajza. Më datë 3 Shtator 2007, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Unë Beqar, Ti Beqareshë". Më datë 17 Shkurt 2008, Gjovani Gjonaj publikon videoklipin "Porosia E At Gjergj Fishtes". Më datë 10 Tetor 2009, Gjovani Gjonaj publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Hise I Ke Ra
Unë Beqar, Ti Beqareshë
Lypsari (As Kush Nuk I Ka Krejt)
Porosia E At Gjergj Fishtes
Bashkëjetesa
Martohu Me Shoqni


Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Xhevair Akulli

Besnik Shateli

Arjan Korkaj

Fahrush Azemi

Gëzim Salaj

Markelian Kapedani

Bajram Asllani

Bekim Kastrati

Evans Rama


Tags: Gjovani Gjonaj, Gjovani, Gjovan Gjoni, Xhovani

Krijo Një Kartolinë