Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Selver Bushi
BIOGRAFIA: Gjyks është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Personi që e njihni me nofkën 'Gjyksi', quhet Selver Bushi, ndërsa ai tashmë ka lënë përfundimisht muzikën dhe është dhënë pas fesë Islame. Më datë 23 Gusht 2006, Gjyks publikon videoklipin "Shkupi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Infinit Records

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ximma

Double T

Real'jay

Buca

Bes

D.A.P

Blennd

LT-One

Blackfire

Tani V

Tags: Gjyks, Gjyksi


Komente mbi këtë artist