Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Je I Imi Pergjithemone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti mje rreze plot me drite plot me drite
te kam zemer te kam shpirt
ti je lot ne syrin tim ne syrin tim
vec te ti djal gjej ngushllim

refreni 2x

do ti them cdokujt se ne zemer do te ruj
shpirto te bej be ,vec i imi je
une te dua nje te kam nje te kam
vec e jotja djal une jam

2x
syte e tu kur mbushen lot , mbushen lot
shpirti im nuk gjen qetesi
zemra ime ty te don te kerkon
je i imi pergjithemoneNuk kemi video për këtë këngë.
Gjyle Collaku - Je I Imi Pergjithemone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je I Imi Pergjithemone".
3. Video është e këngës "Je I Imi Pergjithemone", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0