Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Ende Jam Gjall Por Nuk Jetoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ende jam gjal pa ty e vdekur,Me mbyti ky mall
Tash kam mbetur ne vetmi,Prejse shkove shpirto ti
Fike zjarrine zemres sime,Eja pse me le ne pikellime
Ti e din se jam betu,Pervec teje tjeter sdu

Refreni 2x

Aman amana,aman aman
Prap jam gjall por jetoj kot
Aman aman ,aman aman
Pa ty jeten sedua dot

Ened jeten pa e shiju me mbyti ky mall
E ty shpirtin ta kam fal,dashuria ime e pare
Sa e zbrazet me duket jeta qe ne vetmi me ke lan
Vetm ti hallin ma din se vec tjeter skamNuk kemi video për këtë këngë.
Gjyle Collaku - Ende Jam Gjall Por Nuk Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Jam Gjall Por Nuk Jetoj".
3. Video është e këngës "Ende Jam Gjall Por Nuk Jetoj", por nuk këndohet nga Gjyle Collaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0