A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Gjyle Collaku - Zemra Ndryshe Flet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2009

2009-03-23T01:14:20

Dje te thash e jotja s`jam,
sot i rash un pishman.
As nje nat nuk muj me shty,
nese s`jam veq me ty.

Qfar thot goja mos ki dert,
sepse zemra ndryshe flet.
Shum e shkurt eshte kjo jet,
inati nuk ben me mbet (2x).

Prej dashnis e jo me sher,
te lendoj nga njeher.
Vendin tend ne zemren tem,
jo askush nuk e nxen.

Qfar thot goja mos ki dert,
sepse zemra ndryshe flet.
Shum e shkurt eshte kjo jet,
inati nuk ben me mbet (2x).


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor_tet
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019