A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Gjyle Qollaku - Me Fat Dasma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2013

2013-12-11T10:15:57

Këngë e albumit:

"S'e Besoj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fat Dasma" kënduar nga Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...