Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Qollaku - Tani Me S'te Kam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shiu binte pika pika
Afrohu djale se ty te prita
Te prita shume here
Eja te them mos me le

Te prita shume here
Eja te them mos me le x2

Nate per nate une ty te kerkova
Syte e tu une s'i harrova
S'kam besu kurre ne jete
Qe m'tradheton e m'le te shkrete

S'kam besu kurre ne jete
Qe m'tradheton e m'le te shkrete x2

Tash kujtoj me permallime
Qysh ta fala dashurine time
Po mundohem te harroj
Dot nga zemra s'te largoj

Po mundohem te harroj
Dot nga zemra s'te largoj x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Gjyle Qollaku - Tani Me S'te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani Me S'te Kam".
3. Video është e këngës "Tani Me S'te Kam", por nuk këndohet nga Gjyle Qollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyle Qollaku:


Komente 0